Dziecięcy bal karnawałowy w Borkowie

Utworzono dnia 14.02.2024

Na barwnie przystrojonej sali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie na koniec karnawału zagościli wyjątkowi goście - elf i księżniczka. Wspólnie zaprosili bohaterów różnych bajek i filmów z oddziałów 0-III do tańca i zabawy w rytm dobrze znanych dzieciom utworów: "Chocolate choco choco", "Macarena", "Całkiem nowa bajka", "Krecik", "Kaczuszki", "Gangnam style", "W układzie słonecznym", "Dinozaur Pimpuś", "Crazy frog", "Jagódki", "Góry do góry" i wielu innych. Wokół uczestników balu wirowały kolorowe animacje świetlne oraz mieniące się bańki chętnie łapane przez dzieci. Wielką frajdą była zabawa zdobytymi balonami. Podczas imprezy odbyły się również taneczne konkurencje w parach. Dzieci doskonale poradziły sobie z powierzonymi zadaniami. Wszystkie okazały się zwycięzcami. Na zakończenie balu mali przebierańcy jadąc pociągiem za wychowawcami częstowali się wygranymi cukierkami. Imprezę prowadziły DJ Awio i Monia.

Utworzono dnia 14.02.2024, 12:20